Головна
Переваги
Послуги
Лікарі
Контакти
Галерея
Зрозуміла стоматологія
Ціни
Статті
Роботи
Боярка

04598 42 306
044 406 35 86
096 640 07 06
066 350 04 24

ЖК "Софія"

093 707 00 73
098 577 37 07
095 071 55 07


ЗАПИСАТИСЬ

Наші послуги

ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

 Терапевтична стоматологія - розділ стоматології, який займається діагностикою, профілактикою та безпосередньо лікуванням зубів.
На сьогоднішній день основний напрямок стоматології - терапевтичний.

 Сучасна стоматологія включає в себе ряд терапевтичних послуг, спрямованих на лікування та збереження зубів здоровими.
Стоматолог терапевт проведе лікувальні процедури і санацію порожнини рота без яких неможливо перейти до подальшого лікування: протезування, імплантації.

   Найпоширеніше захворювання зубної порожнини - карієс. Він небезпечний тим, що в початковій стадії зуб не болить, можливий дискомфорт при вживанні гарячої або холодної їжі, напоєм. Але біль Ви не відчуєте, тому що пошкоджена буде тільки емаль. При непоміченим під час карієсі розвивається пульпіт - запалення нервового пучка зуба (пульпи).

   Періодонтит - запалення м'яких тканин, є наслідком карієсу. Ускладнення даного запалення можуть призвести до втрати зуба.
Записатись
Записатись

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

 Як відомо, від здоров'я молочних зубів залежить здоров'я постійних, від правильності порядку і термінів зміни молочних зубів залежить правильний прикус постійних, а виникають захворювання слизової оболонки порожнини рота протікають у дітей дуже гостро з підвищенням температури та іншими ускладненнями. Мало хто батьки мають правильне і повне уявлення про дитячої стоматології, в деяких випадках навіть не замислюючись про важливість вибору саме дитячого стоматолога.

 Чому потрібно звертатися до дитячого стоматолога?

 Дитяча стоматологія являє собою окрему область стоматології, в якій враховані всі особливості дитячого організму і психологічна складова роботи з дітьми.

 При роботі з дітьми застосовуються зовсім інші інструменти, матеріали і лікарські препарати. Крім того, не кожен, навіть самий кваліфікований стоматолог зможе працювати з дітьми, так як крім блискучого знання стоматології, дитячий стоматолог також повинен володіти навичками психолога, легко встановлювати контакт з дитиною.

 Перший візит до стоматолога дуже важливий у формуванні подальшого ставлення дитини до лікування зубів. Якщо все пройде цікаво, у вигляді гри, без будь-яких хвилювань і болю, то страху перед відвідуванням стоматології не виникне.

ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

 Сьогодні естетична стоматологія - це спільне мистецтво, можливості сучасних реставраційних матеріалів, професіоналізм лікаря і техніка. Сучасні композити мають унікальну структуру, що повторює тканини зуба по міцності і функціональності і унікальну палітру кольорів для відтворення будь-яких індивідуальних особливостей природної краси зуба.

 Фотополімерні композити представляють собою продумані системи складаються з основних дентину, емалей, опалесцентних і інтенсивних емалей, фарб, які є складовими природного кольору зуба. Техніки в лабораторних умовах і за допомогою спеціальних приладів допоможуть відтворити бажану форму зубів, естетику посмішки, збалансувати і змоделювати посмішку, а також адаптувати її під ваш прикус, форму обличчя і щелеп. Восковий шаблон можна приміряти в порожнині рота пацієнта.

 Пацієнт може внести свої корективи, а професіоналізм лікаря допоможе втілити в життя всі побажання. При цьому тканини зубів не ушкоджуються, за винятком лише каріозних порожнин або видалення старих пломб.
Записатись
Записатись

ПРОТЕЗУВАННЯ

 Протезування зубів - штучне відновлення структури і функцій частково або повністю втрачених зубів. Існує два методи протезування - знімний і незнімний.

Знімне протезування зубів використовується в якості тимчасового заходу в період реабілітації після імплантації зубів.

Незнімне протезування:
  • Керамічні вкладки - найпростіший вид протезування зуба. Застосовується при реставрації зуба, в разі руйнування більше 50% зуба. У порівнянні з пломбуванням, керамічна вкладка набагато міцніше і довговічніше.
  • Безметалловая кераміка - зуб в основі якого немає металевої основи, тобто вся товща зуба складається з кераміки, таким чином проходження і відбиття світла відбувається через всі шари керамічного зуба, так само як і у природних зубів. Основне застосування - передні зуби, так як найбільш відповідають естетичним вимогам.
  • Металокераміка - коронка металокерамічна, зуб в основі якого металевий ковпачок, покритий керамічним шаром.


 Індивідуальний підхід і широкий вибір матеріалів для протезування дозволяють вирішувати будь-які, навіть дуже складні проблеми. Консультація фахівця дозволить визначитися з методом відновлення зубного ряду. Всі види протезування зубів в виконуються в найкоротші терміни, без болю і дискомфорту.

ІМПЛАНТАЦІЯ

 Серед усіх методів протезування, імплантація зубів, що представляє собою процес установки штучного зуба (імплантату) замість втраченого, як і раніше не має гідної альтернативи.

 Зубні імплантати абсолютно біосумісні, так як виконуються з титану. Вони виконують функцію кореня зуба, на які, після їх імплантації, закріплюються коронки. Імплантація зубів - самий естетичний метод відновлення втрачених.

 Переваги імплантації зубів:
  • не вимагається обточування сусідніх здорових зубів
  • не потрібно їх депульпувати, що робиться досить часто при обточуванні зубів під коронки
  • сусідні зуби не перевантажуються при жуванні, тому що не беруть на себе жувальну навантаження за відсутній зуб
  • повна заміна знімного протезу металлокерамическими конструкціями на імплантатах
  • фіксація знімного протезу до балковій системі на імплантатах (при адентії - відсутності зубів)


 При всіх своїх численних позитивних моментах існують і протипоказання імплантації зубів, які визначаються індивідуально в кожному клінічному випадку лікуючим лікарем.
Записатись
Записатись

ХІРУРГІЯ

 Хірургічна стоматологія - це розділ стоматології, який спеціалізується на проведенні оперативних втручань в порожнині рота, як на м'яких, так і на твердих тканинах.

 В даний час метою хірургічної стоматології є максимальне збереження зубів. Функції хірурга-стоматолога не обмежуються видаленням зубів. Сучасні досягнення в стоматології дозволяють проводити точну діагностику (під мікроскопом), ефективне лікування захворювань і при цьому зберігати зуби.

 Видалення зубів проводиться за показаннями, які умовно поділяються на екстрені та планові. Необхідність екстреного видалення зубів виникає при гострих запаленнях, що поширюються на кістку, а також при сильних зубних болях, коли лікування зубів вже не представляється можливим.

ОРТОДОНТІЯ

 В сучасній стоматології виправлення неправильного прикусу або вирівнювання криво розташованих зубів успішно проводиться в будь-якому віці.

 Виправлення зубощелепних аномалій - процес індивідуальний. Найбільш ефективний метод лікар визначає за допомогою спеціальних методів діагностики. Для відновлення рівного зубного ряду застосовуються брекет-системи, ортодонтичні апарати або пластинки.

 Найбыльш популярні системи - вестибулярні брекети. Їх виготовляють з металу, кераміки, пластику і навіть з сапфірів. Огранений особливим чином сапфір переломлює світло, і тому брекети (на відміну від металевих і пластикових) практично непомітні, не викликають неприємних відчуттів у роті і не порушують дикцію.

 Існують також абсолютно непомітні лінгвальні брекети. Вони кріпляться не з зовнішньої, а з внутрішньої - лингвальной, тобто мовний, сторони зубів. Такий пристрій створює більше незручностей під час їжі, спілкування і чищення зубів.

 Виправлення прикусу процес тривалий. Залежно від складності, брекети носять від року до двох з половиною років. А після їх зняття ще стільки ж часу знадобиться на закріплення результату за допомогою ретенційного апарату - знімного пристрою, яке треба носити по 12-14 годин на добу. В період лікування кожні три-чотири тижні необхідно бувати у ортодонта.
Записатись
Записатись

ГІГІЄНА

 Професійна гігієна ротової порожнини - комплекс заходів, який спрямований на зняття зубних відкладень (зубного каменю і нальоту), полірування і ремінералізацію зубів.

 Причин утворення зубного нальоту і каменю дуже багато: спосіб життя (кількість вживання кави, чаю і т.д.), шкідливі звички, особиста гігієна (якість зубної щітки, техніка чистки), в'язкість і склад слини, стан прикусу. Також на утворення нальоту впливають захворювання, такі як гіпертонія, сечокам'яна хвороба, цукровий діабет, захворювання печінки.

 Варто зазначити, що зубний наліт - джерело інфекції не тільки для ротової порожнини, але і для всього організму.

 Профчистка проводиться лікарем-гігієністом і складається з зняття зубного каменю ультразвуком, видалення нальоту методикою Air-Flow, полірування і ремінералізації зубів.

 Такий комплекс гігієнічних процедур проводиться як дорослим, так і дітям. Професійне чищення зубів рекомендується повторювати кожні півроку, але точну частоту проведення процедури визначає лікар-гігієніст персонально для кожного пацієнта, враховуючи всі особливості організму.

 Не менш важливими, при проведенні професійного чищення зубів, є індивідуальні рекомендації доктора гігієніста: підбір засобів по догляду за порожниною рота, складання плану профілактичних заходів, навчання правилам щоденної гігієни.

ПАРАДОНТОЛОГІЯ

 Пародонт - це навколозубна тканина, яка виконуює функцію фіксації зуба в зубній лунці. Комплекс цих тканин включає в себе ясна, периодонтальної зв'язки, яка з'єднує корінь зуба з кістковою лункою, кісткову тканину альвеолярних відростків і цемент кореня зуба.

 Захворювання пародонту обумовлені запальними процесами, які при прогресуванні можуть вразити кісткову тканину, навколишню і підтримуючу зуби.

 Основна причина хвороб ясен - це зубний наліт, який постійно утворюється в ротовій порожнині. При недотриманні достатньої щоденної гігієни та регулярних професійних чисток у стоматолога, м'який бактеріальний наліт буде накопичуватися і твердіти. Бактерії здатні вразити не тільки поверхню зубів і ясен, але, з часом, кістку, і м'які тканини які утримують зуби. В результаті такого захворювання зуби починають хитатися, а потім - випадати.

 Серед захворювань пародонту найбільш поширеними є: Гінгівіт, Пародонтит, Пародонтоз.

 Фахівцями клініки застосовується комплексний підхід в діагностиці і лікуванні захворювань пародонту: це і пародонтологічна допомога, і хірургічні операції, і ортопедичне лікування, і при необхідності - залучення ортодонта. Тільки спільними зусиллями можливо досягти ефективного лікування і стабілізації перебігу таких складних захворювань, як пародонтит, пародонтоз і гінгівіт.

 Необхідно відзначити, що будь-яке лікування захворювань ясен, так само як і їх профілактика, починається з видалення зубного каменю і зняття нальоту, що містять велику кількість мікробів, до речі, наявністю яких і обумовлюється неприємний запах з рота при гінгівіті і пародонтиті.
Записатись

Записати Вас на консультацію?

ЖК "Софія"

Софіївська Борщагівка

Миру 27

093 707 00 73

098 577 37 07

095 071 55 07

Працюємо для Вас

10:00-19:00

без вихідних

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ОФЕРТА

Боярка
Маяковського 1

044 406 35 86

096 640 07 06

066 350 04 24